| zBobby a întrebat:

Dau fundita "Urgent"! Spuneti-mi va rog, aceasta melodie se incadreaza in genul de muzica rock? http://www.youtube.com/watch?v=RH0lEVMuzzw
Ma intereseaza niste melodii frumoase "rock 'n' roll" si mi-am adus aminte de melodia asta din filmul Darty Dancing. Va rog raspundeti-mi cat mai repede. Normal mie imi trebuie "rock 'n' roll"

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| john1008 a răspuns:

Nu e deloc Rock.

| zBobby explică:

Mersi pentru raspunsuri! nu prea sunt calificat in acest gen de muzica. Eu m-am referit daca poate fi pusa intr-o lista cu muzica gen "Rock 'n' Roll", doar asta, nu Rock Alternativ, Heavy Metal sau alte genuri de Rock.