| George_Bugheanu_1997 a întrebat:

De curand am primit de la un prieten din afara, 2 boxe AIWA SX-55.Le.am conectat,cea din dreapta merge perfect,iar cea din stanga are un gajait, urat de tot.Boxe nu are membrana sparta,nu e zgariata nimic, nimic.Stiti cumva ce ar putea avea, si daca se poate repara? Mulstumesc frumos! Dau FUNDA.

1 răspuns:
| Sciencefashion a răspuns:

Buna,la boxele mele am un fel de rotita scoasa in afara, de pe ea reglez boxele incat sa scoata sunete egale in ambele parti. Uite-te si tu poate este... sau umbla in setarile sunetului la pc poate ai ceva schimbat acolo, si mie mi s-a intamplat! succes!