| TheCubeBoy a întrebat:

imi puteti da niste sfaturi despre cum sa cant rock orice maruntis e bine venit mentionez ca am vocea groasa
dau funda!

1 răspuns:
| RockOrNothin a răspuns:

Canta in acelasi timp cu melodia,sau incearca pe negative...
Cel mai important mi se pare sa fii relaxat si sa nu te gandesti cum suna,pentru ca abia atunci vei canta calumea (nu sta,deci,constipat).

In rest, daca vrei sa iti faci o cariera sau sa participi la un concurs mai maricel, national, spre exemplu, ai putea sa mergi si la ore de canto.

Simte-te bine si fii mandru ca esti rocker \m/