| ßirGagaWelch a întrebat:

Salut, TPU.
In primul rand, scuzati categoria; este doar cea mai vizualizata big grin
In fine, pentru cei care au auzit de Florence Welch (din trupa de indie pop Florence + The Machine);
Imi place foarte mult vocea acestei doamne, dar mie foarte greu sa-mi dau seama ca dans nu este o doamna in adevaratul sens al cuvantului... ae doar 7 de ani, dar cand am vazut-o pentru prima oara am crezut ca are vreo 40 straight face
De ce arata atat de batrana? Desigur, sunt unele poze in care este frumoasa, dar in general, nu prea.
Are vreo problema din nastere? O mostenire urata? O intamplare nefericita dinainte de faima?

Răspuns Câştigător
| MaskOfSanity a răspuns:

Nu îmi place muzica din categoria indie, deci Florence e singura pe care o ascult.
Nu e şi nici nu pare bătrână. Singurul ei defect este că nu are feminitate, din punct de vedere fizic. Are o voce foarte bună şi asta compensează.

5 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Faptul ca o categorie ti se pare tie mai vizualizata decat alta nu inseamna ca trebuie sa faci trolling la acea categorie. Daca vrei raspuns la intrebare, postezi acolo unde trebuie.

| Disharmony a răspuns:

De ce contează atât de mult aspectul unui cântăreţ? Atâta timp cât muzica pe care o cântă e de calitate, n-ar mai trebui să conteze prea mult cum arată. Şi nu, nu mi se pare că Florence arată bătrână.

Răspuns utilizator avertizat
| darry99 a răspuns:

Auzi, nu are 7 ani are 27 si arata normal pentru. varsta ei. daca foloseste atata machiaj normal ca arata mai batrana

Răspuns utilizator avertizat