| jusify a întrebat:

intrebarea mea este urmatoarea:Care este cel mai bun program de Mixat muzica dupa parerea voastra?

Răspuns Câştigător
| andrei1114_9621 a răspuns:

Multi spun ca virtual dj ii cam praf, da mie unu imi place, mai ales virtual dj 7 mi se pare usor de folosit,nu ii asa de complicat precum celelalte ca de ex tracktor, bpm studio, etc.si mix meister este un program bun de mixat dar unii spun ca dj'ii care il folosesc nu se pot numi dj (OliX desi face o treaba buna la partyd :X ) nu conteaza de pe ce pui muzica (la pc vorbind softul) atata timp cat lumii ii place ce ai facut.eu de ex am facut mixuri ci cu virtual dj si cu mix meister pe trilulilu si youtube si visez sa ajung mare dj:X deci in concluzie virtual dj mi se pare ok tu incearca-le pe toate si vezi cu care te intelegi cel mai bine. sper ca te-am ajutat cu ceva.numai bine.sanatatehappy