| anonim_4396 a întrebat:

poate cineva sa imi scrie o poezie rap sau heavy metal, doar versuri pentru iubita mea? am 16 ani si vreau sa ii fac o surza doar ca nu ma pricep asa bine la compus

7 răspunsuri:
| Deaad a răspuns:

Eu nu inteleg oamenii ca tine.
Daca ii dai iubitei niste versuri facute de oameni necunoscuti si ii spui ca e de la tine, mintind, nu te simti prost?

Nu esti in stare sa faci niste versuri dupa 10 ani de scoala?
Invata sa te descurci singur, nu mai depinde de altii, ca nu o vei duce bine la nici un capitol.

| Black_Stremis_1972 a răspuns (pentru Deaad):

Nu ii spun ca sunt de la mine happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stii ce naspa vei pica daca o sa-i treaca prin capusor sa caute versurile de pe google? laughing

Mai bine scrie-i o scrisoare despre relatia voastra, despre momentele frumoase impreuna, si dupa trimite-o prin posta. Va fi entuziasmata cand o va gasi. happy

| Black_Stremis_1972 a răspuns (pentru anonim_4396):

Chestia este ca amandoi suntem rockeri si de aia vreau. nu prea ma pricep la compus cum am mai scris happy

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu ma pricep la compus cum am mai spus si amandoi suntem rockeri, deci de aia nu vreau sa ii dau o simpla scrisoare: )

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu cred ca este " o simpla " scrisoare daca contine ce simti. laughing

| Black_Stremis_1972 a răspuns:

Supriza*