| Sk8erLife a întrebat:

stie cineva cam cat m ar costa sa il chem pe ricardo villalobos la ziua mea? Eu am in jur de 60 de lei de la mamaie, credeti ca imi ajung?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti ajung, dar trebuie sa ii platesti doar in monede de un ban, altfel nu vine.

| Sk8erLife explică (pentru anonim_4396):

O s o rog pe mamaie sa imi schimbe atunci mersi frumos doamne ajuta love struck

| anonim_4396 a răspuns (pentru Sk8erLife):

Dumnezeu si BCR sa fie cu tine fiule love struck

6 răspunsuri:
| SuneteDeChitara a răspuns:

Cu siguranta, nici nu iti ia 60 de lei laughing Iti si raman bani la urma

| deeeaqq a răspuns:

Du te băi, crezi că vine ăla în RO pentru 60 de lei?

| Qwerty2002gmailcom a răspuns:

Ce faci bai baiatule cu 60 de lei? Nici nu se uita la tine. Intrebarea asta a-i pus-o la misto. Du-te si culcate mai bine!

| NoemiLorena a răspuns (pentru Qwerty2002gmailcom):

Eu chiar credeam ca e pusa la misto... =]]]]