| Hinbrad a întrebat:

Stiu ca este cam random si destul de aiurea doar ca prietenii mei nu sunt prea pasionati de muzica si eu tot scriu versuri pe telefon si am gasit un negativ destul de ok pe care ar merge o piesa. Faza este ca mie chiar mi-ar face placere sa am o trupa cu cineva( rap) cu care sa pot sa scriu versuri si sa facem negative. Daca sunteti"doritori" care va aflati in aceasta situatie de nu aveti cu cine sa faceti muzicalaughing astept mesaje

2 răspunsuri:
| alexsneks22 a răspuns:

Salut!
Iti recomand sa cauti pe Youtube, rapp-eri cu mai putini subscriberi, sau de care o fi happy, sa puteti face o colaborare.
Aici, nu cred ca vei gasi ceva

| Hinbrad explică (pentru alexsneks22):

Mersi de sfat.Merita sa incerc totusi