| andreiutzu15 a întrebat:

Sunt baiat ma numesc Andrei si am 11 ani si imi place foarte mult muzica (am o voce frumoasa).
Marele meu vis e sa devin cantaret!
Dar mereu cand cant in public sau ma pune cineva ma emotionez tare, ma inrosesc si nu mai pot sa vorbesc sad.
Stiu ca am vocea in formare si constientizez ca pe la 13-14 ani o sa mi se schimbe!
Intrebarea mea e :
Cum sa nu mai fiu emotionat cand cant? 4

1 2-1 intrebare :

Cum sa fac sa am voce frumoasa si cand o sa fiu adolescent?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa o gramada de vocalize in timpul liber, stii tu ma-me-mi-mo-mu, roaga-ti parinti sa te inscrie la un curs de canto, cat despre rusine asta trebuie s-o rezolvi singur. Oricum eu nu iti recomand sa iti incepi cariera la varsta asta, asteapta si tu minim 5 ani.

2 răspunsuri:
| crisiss a răspuns:

Vocalize