| Tibiii94 a întrebat:

tocmai ce-am venit de la mare si as avea 2 intrebari...
Am auzit in Aqua Magic (si nu numai) o melodie gen J.Balvin, in spaniola, cantata de un baiat, versuri nu stiu... Si am mai auzit intr-un club si la plaja kiss fm o melodie house, fara versuri, cred ca un remix la Born again (Babilonia) si pe youtube nu am gasit nimic... Dau funda! big grin

5 răspunsuri:
| Anonymus66 a răspuns:

J.balvin- tranquila
j.balvin- sola

| Tibiii94 explică (pentru Anonymus66):

Am spus ceva gen J. Balvin, adica in genul vocii lui, dar nu e el happy ca asa imi era foarte usor sa gasesc...

| akar129581 a răspuns:

Salut,imi poti spune daca ai gasit cum se numeste prima melodie? puppy dog eyes si eu am auzit-o la aqua magic si nu stiu cum se numeste