| twim a întrebat:

VA rog dati-mi ex de melodii pentru dansul mirilor? Funda pentru cel mai bun raspuns...Si vreau respunsuri pana mine la oara 14:00 va rog.

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Mihai_Egina_1992 a răspuns:

Nu m-am incadrat in deadlineul tau, dar iti pun aici o lista unde siiiiigur gasesti ceva sa-ti placa
http://www.nuntidevis.net/cele-mai-cunoscute-dansuri-la-nunta-ta-2/

| MUZIX a răspuns:

Pai ex: Adele ''I like you'' se potriveste. Pe aceasta melodie a dansat si sora mea la nunta ei. Fundaa?