| SaviouR99 a întrebat:

Vreau sa imi fac o formatie rock, dar nu gasesc pe nimeni in orasul meu, sunt din Medgidia jud. Constanta.
Am nevoie de 2 chitaristi, un bassist si un tobosar, pana in 22-23 de ani, eu am 16. Detin instalatie audio profesioanala 6000w.
Se ofera careva?

5 răspunsuri:
| liviu890 a răspuns:

Eu am o chitara electrica dar nu stiu sa cant la ea! Daca te intereseaza ce chitara este, este un Jackson, care a costat destul de mult. As putea sa vin eu dar sa nu ai asteptari prea mari de la mine deoarece nu stiu inca sa cant, dar o sa invat!

| SaviouR99 explică (pentru liviu890):

Da-mi mesaj pe facebook sa-ti dau mai multe detaliihttps://www.facebook.com/edy.puscasu.7

| liviu890 a răspuns (pentru SaviouR99):

Ti-am trimis cerere de prietenie

| SaviouR99 explică (pentru liviu890):

Cum te numești pe fb?

| liviu890 a răspuns (pentru SaviouR99):

Liviu Si Atat