| sonic_2751 a întrebat:

Salut tuturor! Ce alegeti: Lady Gaga sau Gwen Stefani? Eu cred ca amandoua sunt talentate si frumoase in acelasi timp dar o admir pe Lady Gaga pentru ca a reusit sa isi faca o cariera de invidiat in doar 2 ani. Iar pe Gwen Stefani pentru ca este o femeie cocheta, frumoasa si are melodii cool si este o mamica perfecta.Deci ce alegeti Lady Gaga sau Gwen Stefani?

5 răspunsuri:
| ♥кŧà ŧέ łüьέšŧέ♥ a răspuns:

Eu o aleg pe Lady Gaga. Canta foarte bine. Imi plac toate melodiile ei si de asemenea stilul sau extravagant.Bye:*.

| poesia a răspuns:

Sa zicem Lady Gaga, dar nici Gwen nu e mai prejos, si este mai frumoasa ca Lady Gaga.

| raul_9144 a răspuns:

Pai mie imi place mai mult Gwen Stfeani.

| troy a răspuns:

Gwen Stefani!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gwen Stefani