| Kolors a întrebat:

Salut.Unde pot asculta si eu piesa What Do You Mean a lui Justin Bieber? Fara glume.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

OOOO, iti place si Miley love struck
Acum mi-am adus aminte ca acum 3 saptamani am adaugat in playlist, melodia de la tine cu Borgore -Decisions big grin

11 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru Kolors):

Hmmm thinking
M'am uitat pe pagina oficiala a lui de Facebook si scrie ca mai sunt doua saptamani pana la lansare, so... wait big grin

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru remus1007):

Pai pagina lui de facebook cea originala laughing
Sunt mai multe gen : Justin Bieber Fan Page sau Justin Bieber Colorado big grin
rolling on the floor ...hai mah ce ai cu '' Baby, baby, baby, oooh '' laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa o asculti pe gaymusic.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu ascult muzica de fagoti ca tine deci, nu am supt-o.

| KNz9898 a răspuns:

Youtube!

Răspuns utilizator avertizat