| MariusA99999 a întrebat:

Urmeaza sa ies cu o fata cu masina si problema e ca nu stiu ce muzica sa bag avand in vedere ca de 8 ani eu ascult numai rap laughing
Va rog (mai ales pe fete) sa imi dati cat mai multe melodii pe care voi le ascultati! big grin
Multumesc! (:

Răspuns Câştigător
| League_BlueMaster_1993 a răspuns:

Pai daca nu o cunosti ar trebui sa pui ceva care place in general fetelor, uite, eu zic ca ar fi ok sa pui de la Ed Sheeran ceva, piesa,, Perfect" pare a fi cea mai,, dorita" de fete, adica, din cate cunosc eu, fetele asculta mult Ed Sheeran, mai sunt unele care asculta Trap si Rap, apoi vin cele care asculta manele s-a

3 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Asculta radio

| TroubleInParadise a răspuns:

Orice Pop

| consilierguru a răspuns:

Orice de la the weeknd