| Ionică a întrebat:

Va plac sau nu va plac 50 Cent, Eminem, Xzibit, Sean Paul, B. U. G. Mafia, Simplu, Puya, Arssura, Soulja Boy, Beyonce, Flo Rida, Timbaland, Justin Timberlake, Kelly Rowland, Bow Wow, Lady Gaga, Nas, Parazitii, Rihanna, Snoop Dogg, The Game, Ying Yang Twnis, Lil John, The Eastside Boyz, The Pussycat Dolls, Busta Rhymes? Multumesc!

2 răspunsuri:
| PuяpℓeMusic a răspuns:

Imi plac: 50 cent, sean paul, simplu, puya, beyonce, flo rida, timbaland, justin, lady gaga, rihanna, pcdbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da