| RedBullÎmiDăAaaripi a întrebat:

Va place melodia lui Lady GaGa, Alejandro? Spuneti de ce da, sau de ce nu. http://www.youtube.com/watch?v=3PwOtXYe-kc&feature=relat ed

10 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

E interesanta. E ciudata insa imi place.

| LostInDreams a răspuns:

Buna! Da imi place foarte mult, e printre preferatele mele as zice, versurile sunt destul de simple, atat ca tradus, cat si ca retinut, melodia e ritmata si frumoasa.lady gaga e una dintre cele mai dragi cantarete pentru mine!:X. o iubesc! tie iti place?

| KidDu` a răspuns:

Http://wiwibloggs.com/......the-final/ da un vot pentru romania ! pls ! :*

Răspuns utilizator avertizat
| deea_1397 a răspuns:

E super tare:X vidioclipul e fosrte reusit si melodia de asemenea!big grin

| RedBullÎmiDăAaaripi explică:

Mie imi place melodia deoarece este o melodie ritmata si este genul meu! :*

| BoomBoomToxic a răspuns:

Bleach! nu este deloc stilul meu adica poate pentru unii este misto dar mie mi-se pare prea molesitoare nu stiu cum sa zic eu sunt mai energica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da imi place pentru ca este foarte frumosa si ritmata dar tie dc iti place?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place de lady gaga cea mai tare femeie din lume si costumu ei si chipu ie tot imi place la lady gaga

| Andrusk_7442 a răspuns:

Imi place pentru a numele iubitului meu este alexandru:X