| RedBullÎmiDăAaaripi a întrebat:

Va place melodia We No Speak Americano de Yolanda Be Cool si DCUP? De ce?

Răspuns Câştigător
| :x:Xj.b:X:x. a răspuns:

Daaaa! Ne place! Pentru ca cel putin pe mine, ma face sa sar in sus, sa dansez, ma binedispune si ma face sa ii binedispun si pe ceilaltismug...suna a PARTYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY.

9 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Imi place la nebunie. In primul rand pentru ca imi plac melodiile de stil vechi. Parca as avea in fata un napoletan veritabil care mi-ar canta. Remix-ul spun eu e foarte reusit. Prea putine remix-uri mai pot pastra esenta melodiei si da un aer modern totodata.

Melodia originala : http://www.youtube.com/watch?v=BqlJwMFtMCs

Remix-ul : http://www.youtube.com/watch?v=h3S4dBk4E1g&feature=related

| Dannyjj a răspuns:

Gusturile nu se discuta dar mie imi place melodia We No Speak Americano, cam in fiecare zi dau play la aceasta melodie big grin

| itscloudyoutside a răspuns:

Daca imi place? Nu. De ce? Pentru ca e oribila si plictisitoare. straight face
Don't kill me. Gusturile nu se discuta.

| Betty18 a răspuns:

Mie imi place foarte mult pentru ca e ritmata si merge de dansatbig grin

succes

| T30D0RA a răspuns:

Prima data am auzit-o in club acum vreo 2 luni si a doua zi eram disperata sa o caut. De atunci o ascult non-stop. big grin

| RфZaημtzα a răspuns:

Mie imi place.am dansat p ea si la banchet. e soOperbha.:Xbig grin

| kiss1 a răspuns:

Buna'
Daca imi place?
O ador.
De ce?
Pentru ca este o melodie care te trezeste la viata si iti spune...
Ce iti spune?
Iti spune ca a venit vremea sa dansezi, sa te distrezi...
Imi place mult mult...
Bye.Bye.

| Ioαnα.:* a răspuns:

Mie una chiar imi place.happy
Imi place ritmul si cum canta Yolanda.happy
Fundita?puppy dog eyes

| Adellcike94 a răspuns:

De ascultat acasa singura nu o ascult pentru ca e banal. dar asa prin club-uri imi place caci suna a party happy