| LastChance a întrebat:

Vine cineva la concert Sabaton/Eluveitie?

15 răspunsuri:
| FearOfTheDark a răspuns:

E concert Sabaton? Cand? Unde? Detalii? Chiar nu am stiut.

| LastChance explică (pentru FearOfTheDark):

19 martie. Hai si tu! big grin

| FearOfTheDark a răspuns (pentru LastChance):

Unde? Normal ca mi-ar placea sa vin, depinde mult si de locatie.Pentru ca, daca e in Bucuresti nu as sti sigur.

| LastChance explică (pentru FearOfTheDark):

- Turbohalle se afla la 1 min de statia de metrou Pacii (Bulevardul Iuliu Maniu nr. 220B, sector 6, Bucuresti

Asta e locatia. Dar daca nu stii sa ajungi, ne intalnim pe undeva unde stii sa vii si mergem impreuna.

| FearOfTheDark a răspuns (pentru LastChance):

Sa vorbesc cu ai mei.Nici nu am auzit de concert pana acum.Anul asta am fost paralela cu concertele.Doar pe cele din apropierea orasului le-am stiut.
Si nici eu nu sunt din Bucuresti.

| MaskOfSanity a răspuns:

Ia uite, e numai 75 lei, până şi în ziua concertului. Cred că vin, dacă nu mă reţine şcoala. Chiar aş vrea să ajung.

| LastChance explică (pentru MaskOfSanity):

Daca iei inainte de ziua concertul e 68 de lei. Cade martea. Sper ca nu-i o problema. Ar fi misto sa ne intalnim mai multi acolo. big grin

| MaskOfSanity a răspuns (pentru LastChance):

Ar fi păcat să nu mergem, că-s preţuri foarte bune. Numai data e pusă aiurea, pentru noi, ăştia cu şcoala. Mă întreb dacă vor promova Carolus Rex şi Helvetios. thinking

| LastChance explică (pentru MaskOfSanity):

De Sabaton stiu ca vin pentru a promova albumul Carolus Rex, dar de Eluveitie nu stiu(nu prea ascult). Am timp sa mai aprofundez pana in martie. Esti din Bucuresti?

| MaskOfSanity a răspuns (pentru LastChance):

Nu, sunt din Olt.

| LastChance explică (pentru MaskOfSanity):

Nu esti departe. Merge. Eu sunt din Calarasi, deci, sunt cam in situatia ta.

| Solsagan a răspuns:

Eu aş fi vrut, da' n-am cu cine. thinking

| LastChance explică (pentru Solsagan):

Cu mine. big grin

| Solsagan a răspuns (pentru LastChance):

Atunci sper să pot să iau bilet săptămâna asta.
Mai ştii cine mai merge, de pe aici? thinking

| LastChance explică (pentru Solsagan):

Uite ca se ivesc persoane. big grin