| DjNureser a întrebat:

Vreau sa fiu si eu dj la un post de radio online... Am mixat intr-un club si am cat de cat experienta adica stiu cum sa mixez. Va rog acordatimi o sansapuppy dog eyes

4 răspunsuri:
| N3rvos a răspuns:

Fa-ti un post rqadio singur si nu stai la mana nimanui cel mai simplu listentomyradio.com incearca aici!

| RadioKissEnergy a răspuns:

Baga ID-u asta la tin in lista gelu.ro94 sau trimitene un E-mail la office@kissenergy.ro suntem o echipa de radio nu chiar de mult infintata si sper sa iti convina sa vii la noi big grin

| Danutz-ionutz_Dan_1993 a răspuns:

D.ionutboss contacteaza-ma sa-ti fac un test si te baggg happywinking

| Danutz-ionutz_Dan_1993 a răspuns:

D.ionutboss e id meu YM! contacteaza-mawinking