| anonim_4396 a întrebat:

Salut, vreau sa imi cumpar o pereche de casti pentru PC, dar nustiu ce model sa aleg, bugetul ar fi pana in 100 lei si as vrea de pe siteuri gen eMAG sa pot comanda simplu, mi-am liat anul trecut cu 50lei si se auzeau incet chiar daca ele erau mari, asi vrea sa imi spuneti o firma sau in ce se masoara piterea la casti in dB sau mW, sau daca sunteti buni sa imi dati un link cu castile, vreau sa se auda tare, multumesc.

1 răspuns:
| PopândăuIRătăcit a răspuns:

Sennheiser cx 200 street sunt destul de ok. Dar is vreo 120-130 lei.