| Boy Sergel xD a întrebat:

Salut, vreau si eu niste muzica foarte puternica, am un samsung-e590 si vreau sa am cit mai multa muzica care suna tare sepoate sa aiba si basssuri, principalu e ca sa fie puternica, eu am niste cintece dar mai vreau cit mai multe : URGENT! DAU FUNDA LA CELE MAI BUNE CINTECE...

1 răspuns:
| Ady00pk a răspuns:

Muzica care sa se auda tare? pai fiecare melodie are setat cat de tare sa se auda parca in movie maker bagai melodia si ii puteai creste volumul dar cand il dadeai prea tare se auzea putin bazaithappy poti face asa: Bagi melodia in windows movie maker, apoi o bagi in timeline(jos pe benzile alea), apoi dai clik dreapta pe melodia care e jos pe banda si alegi Volume... setezi ce volum vrei(faci cu grija si verifica sa nu se auda barait) apoi dai sus in dreapta File>Save Movie file...si gata ai melodia pe un ton mai tarehappy sper ca ti-am fost de folos baftahappy