| Nektozkalibrr a întrebat:

Salut! Vreau și eu să găsesc o melodie pe care o caut de foarte multă vreme. Știu vag niște versuri. O sa pun câteva detalii folositoare despre melodie.
1. Rap sentimental/tristețe
Fragmente din versuri: Nu am uitat nimic, am început să strâng, amintirile ce m-au făcut deseori să plâng.
- Aș vrea să calc peste ele să uit, ce a fost.

PS: Nu știu dacă va fi cineva care să mă ajute, posibil ca melodia să aparțină unui autor care sa nu fie așa popular. Dar dacă totuși va fi cineva care sa ma ajute, voi oferi FUNDA!

Mulțumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| sammie a răspuns:

Poți să intri pe google, să dai pe microfon și dai pe butonul unde scrie '' căutați o melodie '' și începi să cânți versurile. După aceea o să îți de-a niște melodii, vezi care este.
Sper că te-am ajutat! laughing

| Nektozkalibrr explică (pentru sammie):

? Sa ma bata mama, m-ai ajutat?