| Craiova_Alin_1997 a întrebat:

SAlut! Ziceti-mi si mie niste melodii populare sau manele mai noi cu cantareti mai conoscuti! melodiile sa fie pentru botez! sa putem dansa LASATI ID : va rog! am nevoie urgantt Dau Funda si VOt si tot ce vreti voi!

1 răspuns:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Nicu Paleru, Nicu Novac, Mirela Petrean, Emilia Ghinescu, Nicusor Micsoniu, Alex de la Orastie, Adi de la Valcea, Rodica Mitran si Danut Dinca, Nicoleta si Adreea Voica, Laura Lavric, Petrica Matu Stoian, Constantin Enceanu.
O zi frumoasa sa aihappy