| Forevăr a întrebat:

Salutaare happy
Am auzit o melodie, si zicea ceva de genu : Spune lumi ca are coloana vertebrala, trebuie sa fii si fericit jumatee,( nu mai stiu cum era). spune lumi, ca azi, goiing down, down the rules, trebuie sa trec prin oc.ma tin aproape.ca nimic de aici nu iau dupa moarte, ca niste piese aranjate, tragem alarmee, deschideti ochi prea mult se doarmee.
Cine stie cum se numeste?
Promit ca dau funda!

Multumesc.

Răspuns Câştigător
| RainbowSky a răspuns:

Vescan-Spune lumii... feat. Mahia B. & OneShot(Camuflaj)(official video 2011) :
http://www.youtube.com/watch?v=Ylq2gnBggCM