| alexr8 a întrebat:

Salutare!
Am auzit mai demult la KissFM o melodie, cantata de o voce feminina. Instrumentalul era asemanator cu cel de la "I Know What You Want" a lui Busta Rhymes. Cat despre versuri nu prea stiu ce sa va zic. Era ceva cu "...you in my backseat" si "love is...". Atat am retinut. HELP!

6 răspunsuri:
| alexr8 explică:

Am gasit-o. Chris Brown - Gimme That

| boylivgume a răspuns:

Love is the way sau?

| alexr8 explică (pentru boylivgume):

Nu...
Nu seamana deloc cu Love is the way.

| alexr8 explică (pentru alexr8):

Asculta Busta Rhymes - I Know What You Want sau Eve feat. Gwen Stefani - Let me blow ya mind, ca sa-ti faci o idee

| Gabriela_Siminutza_1997 a răspuns:

Cred ca o canta Ke$a da nu sunt sigura sad

| alexr8 explică (pentru Gabriela_Siminutza_1997):

Nu cred. Nu e genul ei. Era ceva hip-hop, rap, de-astea. Oricum, melodia e cunoscuta, am auzit-o de multe ori, dar pur si simplu nu imi amintesc cum se numeste si nici cine o canta