Salutare. am o intrebare chiar daca Cinema Bizarre s'au despartit din cauza ca erau comparati mai tot timpul cu Tokio Hotel. si chiar daca sunteti fan TH si CB cine ati spune ca e mai dragut? Strify sau Bill? Eu una sunt de parere ca Strify e mai dragut pentru. ca are un bust minunat fata de a lui Bill si nu se machiaza chiar asa tare si nici nu'si vopseste si creste unghiile ca fetele. sincer e mai barbat ca Bill. deci voi pe care votati?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Strify normal:X:X:X

17 răspunsuri:
| Iubesc Limonada a răspuns:

S-au despartit?

| WatswovskyvonAle a răspuns:

BILL! are un zambet adorabil, privire atragatoare si dulce! :X:Xil adorrr

| anca_2642 a răspuns:

Bill:X

| Adella05 a răspuns:

Bill love struck

| fluturenegru a răspuns:

Bill!love strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove struck

| misfit a răspuns:

Idem crepsely
amandoua sunt: varza, comerciale

| BlackHeart a răspuns:

Bill! E super hot, deşi mulţi nu văd asta sad

| AcDc4ever a răspuns:

Pai ce sa spun billllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll si tommmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bill e superbday dreaming

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bill evident day dreaming aia de la CB sunt toti gay, am vazut poze in care se sarutau intre ei tongue.Bill e superb, Strify e un cocalar, si CB nu se compara cu TH. TH sunt mult mai talentati, mai frumosi, mai cunoscuti, mai simpatici, mai carismatici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Strify e cel mai dragut bill arata ca un schelet si eu am fost fana tokio hotel 5 ani insa am deschis ochii mai clar.si apropo se zvoneste ca cinema bizarre se impaca in 2010 decembrie...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate am vazut si eu fazele unde strify sa pupat cu kiro si nu mi s-a parut cine stie ce de fapt s-au pupat toti dar asta e partea a doua ori cum eu sunt de parere ca strify si yu raman cei mai draguti din trupa si eu am asc tokyo hotel dar mai mult imi plac cinema bizarre

| LovingAdam a răspuns:

Strify!

| MisakoYui a răspuns:

Draga Unknown_7432 mie una imi place de Bill plus ca acu are nou look arata a barbat nu ca inainte
(scuze daca jignesc pe cineva) si Strify este frumos kiss conteaza tie sa iti placa
nerdd kiss

| meje a răspuns:

Bill kaulitz

| meje a răspuns:

Bill

| madylica a răspuns:

Bill. e sincer. dragut si are o personalitate foarte puternica.