| andreutz a întrebat:

Salutare. Caut de ceva timp o melodie mai veche, eu am auzit-o prima data acum vreo 13 ani cu aproximatie, dar e foarte posibil sa fie mai veche melodia respectiva. Din pacate nu imi amintesc decat ca in refren se repeta,, Daniela, Daniela,, si era un barbat. In rest nu am nici un indiciu despre melodie. Din intamplare, este careva pe aici care imi poate da mai multe informatii? Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| m3m0 a răspuns:

N-o jtyu decat paia cu maria ioana happy

| andreutz explică (pentru m3m0):

,,aia cu maria ioana,, o stiu si eu, dar poate nu ai inteles...eu caut o melodie veche de aproape 20 de ani happy