| andrei295 a întrebat:

Salutare dragi utilizatori! Am un prieten ce vrea sa faca Rap si nu poate sa combine beat-urile cu versurile sale! Exista un program special pentru asa ceva!?

Răspuns Câştigător
| highqualitygraff a răspuns:

Salut. spune-i ca versurile se fac pe un anumit beat. ca sa inregistreze trebuie sa se duca la un studio ca sa iasa ceva frumos. deci trebuie sa scrie versurile in timp ce asculta beatu'. si un program pentru master e fl studio.
da-mi un mesaj daca vrei sa te ajut cu ceva

| andrei295 explică (pentru highqualitygraff):

Iti multumesc i-am spus si a inteles acum depinde de el daca vrea sa continuie!

1 răspuns: