| myname93 a întrebat:

Salutare. Eu cu inca 2 chitaristi si cu un tobosar am infintat o,, formatie" si un prieten a aranjat sa cantam la un restaurant ( unul cu destule fite) problema mea este urmatoare : chitara mea are mai multe lovituri si zgarieturi, credeti ca vor aparea probleme in genul ca manegerul nu ne va mai lasa sa cantam alta data din cauza ca unele instrumente muzicale arata rau? Subliniez ca sunetul produs de instrumente este unul f bun, aspectul este cel care lasa de dorit.Multumesc anticipat si va rog fara raspunsuri la misto.

1 răspuns:
| Deliiiiiia a răspuns:

Hey...si eu sunt chitarista...si chitara mea...e...e...laughing... Dar niciodata nu mi s.a spus ceva legat de genul ...claritatea sunetului si calitatea muzicii este tot ceea ce conteaza! dar daca tot esti nelamurit... vorbeste intai cu patronul...desi mi s.ar parea tare ciudat! ...oricum...bafta multa!winking ♬♪♩♬♪♬♩♪