| DCTheDarkKnightWB a întrebat:

Salutare! Nu stiu cati mai folosesc TPU, nu l-am folosit de ani de zile, dar am o problema si nu stiu cine m-ar putea ajuta. Shazam e praf, chat gpt la fel, restul aplicatiilor nu mai spun. Caut o melodie pentru a edita ceva si se potriveste de minune. Va las linkul aici si va rog din suflet sa ma ajutati sa o gasesc. Multumesc anticipat!

https://youtube.com/shorts/yhXEQBaPBbw?si=HcZsj9qkrmtezB Kx

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

" DCTheDarkKnightWB: Shazam e praf, chat gpt la fel, restul aplicatiilor nu mai spun"

shazam și cht-gpt sunt GENIALE, praf ești tu nu nenorocita aia de "melodie" cu tot!

| DCTheDarkKnightWB explică (pentru sierra1):

Draga utilizatorule... Crede-ma ca stiu ce vorbesc si daca nu ajuti, te rog sa treci peste intrebarea mea *facepalm*
In 2017 am incercat shazam cu o melodie care facea parte dintr-un colaj cu filme in reclamele de la pro tv. Shazam nu a gasit melodia aia timp de 3-4 ani, am inregistrat publicitatea si mai incercam ocazional sa o caut pana a functionat. Shazam nu are toata baza de date a Youtube si nu gaseste o anumita melodie pana cand nu atinge o anumita relevanta.

Chat gpt greseste in foarte multe cazuri si daca incerci sa-l faci sa inteleaga ca a gresit si ca raspunsul corect e altul, recunoaste ca nu va oferi raspunsul corect altor utilizatori pana cand informatia algoritmilor lui nu va fi schimbata de creatori. Adica va continua sa te informeze gresit chiar daca altii l-au atentionat ca nu e bine ce zice. Nu zic ca sunt unelte inutilizabile, dar am avut mari batai de cap in viata asta cu unelte oferite sa-ti usureze viata dar care in anumite momente dau rateuri indiferent de cat de bine intelegi sistemul si stii ce ai de facut. Mai usurel cu atacul la persoana mea ca e posibil sa ma iau si de tine daca ma provoci. Peace!

| sierra1 a răspuns (pentru DCTheDarkKnightWB):

"DCTheDarkKnightWB: Shazam e praf, chat gpt la fel"

"DCTheDarkKnightWB: Crede-ma ca stiu ce vorbesc"

nu-ți vine și ție să râzi? De tine desigur...Peace! [sic]

| Amiraramii a răspuns:

Imi pare cunoscuta ☺️