| ValyGh98 a întrebat:

Salutare!
Sambata este finala EUROVIZION 2013!
Eu tin pumnii ROMANIEI, dar daca nu va castiga (doamne fereste) imi place Norvegia si Germanania!
Voi cene credeti ca va castiga?;-)

Răspuns Câştigător
| FadeToMetallica a răspuns:

Sper sa castige China laughing

14 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

"imi place Norvegia si Germanania!" straight face Dragut dezacordul.In fine, Romania n-are nicio sansa.

| FaithGaga a răspuns:

Eu sunt dezamagit ca nu a intrat Israelul. Avea cea mai buna piesa sad Oricum Cezar nu are nicio sansa si probabil ca o sa iasa pintre ultimele locuri.

| ValyGh98 explică (pentru FaithGaga):

OK! Ma bucur ca esti optimist si incurajezi Romania! laughing

| alexs99 a răspuns:

Cred ca va castiga Norvegia sau Albania.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Danemarca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

" Dacă "? laughing Doar nu-ţi închipui că o să câştigăm cu mizeria aia ouată?

Aş vrea să cred că va câştiga cine merită. Dar, rareori se întâmplă aşa. Sper ca una dintre: Germania(că e Cascada), Marea Britanie(că e Bonnie Tyler) sau Finlanda, Danemarca, Norvegia(că-s ţări nordice şi merită).

| ValyGh98 explică (pentru anonim_4396):

Io cred ca e draguta melodia, dar poate se greseste in favoarea Romaniei si castigam happy Se poate! laughing

| svartirhimnar a răspuns:

Grecia şi Albania mi-au plăcut. Grecia mai puţin la vocal, dar a fost ok.
Albania mi-a plăcut cât de cât.
Şi acum îţi spun sincer. E opinia mea, nu te supăra.
Cezar a fost praf, în sensul că a fost jalnic cu rochia aia pe el..Pana mea, ne-a făcut de râs.
Vocea lui nu-mi place deloc, nici melodia, de fel.
Partea aia de 'dabstep' a fost ciudată. El cânta acolo şi deodată dubstep..Mna, mi s-a părut o porcărie. Ca de obicei, România e jalnică. Mai bine veneau cu ceva tipic românesc, cu Trooper de exemplu.

| hummmer a răspuns:

Stai liniştit, nu te agita. Va câştiga o melodie ciudată dintr-o ţară bogată. Ca şi până acum, Aşa e Eurobogatvizion.

| ValyGh98 explică (pentru hummmer):

Pana la urma este un concurs de popularitate, dar mai stii?! doamne ajuta happy

| hummmer a răspuns (pentru ValyGh98):

Zii tu ca nu am avut dreptate.

| ValyGh98 explică (pentru hummmer):

Nici nu ziceam nu nu au dreptate...dar speranta moare ultima. happy

| Dragonfly6 a răspuns:

Va castiga Portugalia!