| stfnn a întrebat:

Site-ul www.fisierulmeu.ro poate avea virusi?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| judgement a răspuns:

Siteul in general este unu serios deci nu cred sa aiba virusi, dar se poate ca fisierele urcate acolo sa aiba, cel mai bine este sa nu descarci aplicatii cu extensia. exe, sau daca ai nevoie de vreun program de acolo, sa il scanezi inainte de al accesa

1 răspuns:
| DianaAndra1 a răspuns:

Nu, nu cred. Si eu il folosesc.
Acum au bagat timp inainte sa downloadezi ceva. Adica daca n-ai cont care costa 0, 90 euro + tva/luna atunci nu poti downloada numai 3 melodii pe zi. Pentru prima melodie timpul de aspteptaree parca 15 secunde, a doua 30 si a treia 60. Parca!
. si nu, nu cred ca melodiile, pozele etc pot avea virusi.