| anonim_4396 a întrebat:

Salutare, stie cineva cum se numeste o melodie care are niste versuri ceva gen : " slow down baby slow down " sau " move down baby", si suna asa misto. ( pentru mine laughing ). Am auzit aceasta melodie la bazin si nu reusesc sa o gasesc. Melodia este cantata de un baiat cu o voce mai groasa parca. Lasati orice sugestie va rog, Am postat in aceasca categorie pentru ca este cea mai vizitata.Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| under89 a răspuns:

Meh, categorie e gresita, dar no.Asta? Costi- Bouncinghttps://www.youtube.com/watch?v=18xuMnVyRI0

1 răspuns:
| syd2 a răspuns:

Intrebare de asta la DS, normal, lume, normal.