| Herr a întrebat:

Salutare, stie cineva unde este filmat acest video? Daca e in Romania, unde a fost filmat? In ce oras?:)

http://www.youtube.com/watch?v=daqfr6DJsGc

Vreau sa caut pe cineva din video, in special pe fata in gri cu rolele, 2:10.:d

7 răspunsuri:
| Herr explică:

Am uitat sa precizez, dau funda mai ales pentru detalii despre fata aceealove struck.

| noktambul a răspuns:

E filmat in Finlanda.

| iDangerous a răspuns:

Ala e un videoclip al unei piese care a castigat la Eurovision in 2009 si este filmat in Norvegia.

| Herr explică:

De fapt e filmat in Ungaria, la Marea Neagra.

| anad a răspuns:

"Salutare! Videoclipul a fost facut in Crimeea, UCRAINA, la Marea Neagra" scrie mai jos la comentarii.

| noktambul a răspuns:

Revin : E filmat in Finlanda. Ungaria nu are iesire la nicio mare!

| Herr explică:

Ucraina.greseala mea.