| ciobel a întrebat:

Salutare TPU! Am si eu o problema; am auzit la un post de muzica dance o melodie in engleza si spaniola, cantata de un baiat, iar la refren zice ceva de genu: es muy linda, mi nina linda, i love her sexy smile, i love her (poss estay) nu inteleg, e spaniola, nu stiu spaniola.....Merci!

2 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

Sigur sunt romani laughing incearca Alex Mica [laughing))] sau Sunrise Inc [laughing]

| ciobel explică (pentru Mădă0611):

Eeh, cred ca sunt romani....nu e alex mica, nu stiu de sunrise....accentul era putin degradat, intr-adevar.