| AlexKx a întrebat:

As vrea niste melodii de tabara, gen Andrii Popa. O lista mi-ar fi de mare ajutor. Vreau sa merg intr-o tabara si as vrea sa invat cateva si la chitara. Va multumesc.

1 răspuns:
| ToțiPentruUnu99 a răspuns:

-Eu ascultam cu colegii si cantam Cargo-Poate daca ploaia s-ar opri(muream de ras) si e si usor de cantat la chitara(cauta tutorial pe net, usor)
-o manea nu strica niciodata(nu sunt manelist dar cu prietenii e tare) Mr Juve-Nebunia lui Juvel(mor de ras)
-Voltaj-Ca la 20 de ani
-Taxi-Cele 2 cuvinte
-Dan Spataru-Drumurile noastre rolling on the floor
-Rosu Si Negru - Pseudofabula(intr-o nu stiu care seara, intr-o nu stiu care vara)
-Ani de liceu
-Gheorghe Gheorghiu-Unde dragoste nu e, nimic nu e
-3SudEst-Amintirile
-Amicii-Dana
-Parlament-E frumoasa foc
-Vama Veche-18 ani
-Zdob si Zdub-Dj Vasile
-Florin Chilian-Zece
-Connect-R-Vara nu dorm
Sper ca e de ajuns si ca te-am ajutat happy Sa te distrezi in tabara