| anonim_4396 a întrebat:

Salutare TPU as vrea sa va cer parerea despre doua melodii de pian recompuse si reeditate de mine. Mentionez ca e prima oara cand lucrez la propriu cu pianul.

http://www.youclubvideo.com/......ejay-piano

Sper sa va placa am sa va dau cate un vot la fiecare dintre voi.

1 răspuns:
| FLA_3137 a răspuns:

FOARTE FRUMOS!
Sincer.cuvintele nu pot descrie, sunt minunate piesele! si eu imi doresc din toata inima sa invat sa cant la pian da nu prea am cu cine. inca ceva... marea problema a pianistiilor sa le zic asa e ca nu canta din inima o fac doar pentru bani
m-a inpresionat "talentul tau " daca te rog. imi poti da pm cu niste sfaturii despre cum sa ince, ce sa fac?
nu sunt muzicant is incepator in toate dar imi doresc mult sa incep sa cant la pian
multumesc din suflet si mult succes in continuare :d