| anonim_4396 a întrebat:

Salutare TPU ca de fiecare data inainte sa promovez o melodie, remix, mix va cer parerea voua findca conteaza foarte mult parerile voastre, findca in functie de parerile voastre eu promovez sau nu pe alte site-uri melodiile, remixurile si mixurile mele. Va rog sa nu mi-o luati in nume de rau insa asa fac eu pentru a ma asigura daca lumii ii place cea ce fac. Va rog si de data asta sa va dati cu parerea despre un remix de-al meu facut
recent. Va multumesc
http://www.youclubvideo.com/......ejay-remix

Imi cer scuze daca am scris ceva gresit insa la ora asta in care postez acest topic abia imi mai tin ochii deschisi

1 răspuns:
| BubblexD a răspuns:

E super remix'ul love struck imi place ff mult! love struck tine'o tot asa si succes in continuare.winking