| Silvikaa a întrebat:

Fac parte din studioul muzicaal din scoala. si as vrea niste cintece asa mai in top, insa nicidecum sa nu fie ceva vulgar. Piese pentru adolescenti si e de dorit in limba romana. sper ca ` o sa ma ajutati! mersi anticipat! :* (L)

1 răspuns:
| Cristina_5283 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=AHyh7EaY4YE -Raluka - Out of your business
http://www.youtube.com/watch?v=nb7gRAPzcjI smiley dream girl
in rest mai cauta si tu : Holograf,Vama Veche, Florin Chilian, Voltaj etc. Tu stii mai bine ce iti trebuie see ya :*