| AnimeRoProduction a întrebat:

, Mi-ati putea da niste versuri de rap despre o comunitate distrusa? Nu conteaza comunitatea doar sa fie versuri despre comunitate, DAU FUNDA LA FIECARE COMENTARIU

Răspuns Câştigător
| Mayhem666 a răspuns:

Se poate da funda la fiecare comentariu? Eu stiam ca poti sa dai funda doar la un singur comentariu.
Nu prea ma pricep la rap, dar o sa incerc sa ma gandesc la ceva :

Inca din ziua in care ne nastem
Ni se spun lucruri pe care sa le stim
Sa fim ca toti ceilalti, sa nu fim
Diferiti ca altfel, o sa o patim
Societatea ne baga tampenii in cap
Iar noi trebuie sa ii facem pe plac
Daca noi nu respectam, ceea ce ei spun
Lumea o sa te creada un nebun
Ei spun ca nu e bine sa fi diferit
Dar tu stii ca diferit e bine
Si sa nu iti pese daca lumea rade de tine
Tot ce am invatat in acesti ani
Este ca toti alearga dupa bani
Eu totusi am un alt scop
Sa fiu fericit, asta e in top.

Nu prea ma pricep la rap, si abia acum mi-am dat seama ca am vorbit despre societate, nu despre comunitate. SORRY.

2 răspunsuri:
| AnimeRoProduction explică:

Mdea. Daca ai putea despre o comunitate ar fi mai bine, daca poti cauta pe net si Daca gasesti copy paste pls,

| Mayhem666 a răspuns (pentru AnimeRoProduction):

Despre ce comunitate as putea sa spun? Nu prea stiu. Si versurile alea de rap mi-au venit in minte pe moment, pentru ca aveam inspiratie, acum nu prea am inspiratie, de cateva zile mi- am cam pierdut inspiratia, dar sper sa revina.