| girl001 a întrebat:

Salutare va rog mult am nevoie de citeva piese de despartire. piese frumoase si foarte triste. Daca puteti da-ti-mi niste idee de asa gen de muzica. DAu Funda

Răspuns Câştigător
| dariuzzza a răspuns:

Miley cyrus -goodbye
miley cyrus - i'll remember you
Christina aguilera- Hurt
Christina aguilera- You lost me
Christina aguilera -Fighter
Miley cyrus -wherever i go
rihannah-unfaithful
fuditza PLZZ

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| LaHire a răspuns:

Adrian Berinde - Absent (folk - "Ca sa prind un loc pe jos, la trenul de noapte..."; AS XX - Acelasi drum; Fleetwood Mac - You Can Go Your Own Way - nu-s triste, ca nu prea exista melodii in registrul bocetelor, dar sunt frumoase, ferme, bine ritmate.

LaHire
www.sports-and-fashion.ro

| mikidutza20 a răspuns:

Bambi-Doare ca ne-am pierdut
sau Christina Aguilera - You Lost Me