| Sweet111 a întrebat:

Salutik! dati-mi va rog urgent niste melodii medleag! Funda pentru cele mai frumoase. si voturi la toti! promit! love struck

Răspuns Câştigător
| FeliciaWilson a răspuns:

Shontelle-impossible, Alicia Keys-No one; The script-falling to pieces; Leona Lews-bleedin'love; Fergie-big girls don't cry (la inceput nu prea, dar refrenul e super) Christina Perri-jar of hearts.

1 răspuns:
| aventador a răspuns:

Fergie-big girls don't cry,Shontelle-impossible,Alicia Keys-No one
The script-falling to pieces, Leona Lews-bleedin'love, Christina Perri-jar of hearts. sper sa fie de ajuns ca eu nu am nici o funda si am vrut tot timpul una