| EasyBoy a întrebat:

Scuzati categoria, este cea mai populata...am si eu o intrebare,dau funda+vot,multumesc mult,aceasta este:
Cum se numeste o melodie care am auzit-o la cineva in masina,este de club si spune un negru sau cineva cu o voce mai groasa,le le le le leee, hep hep, le le le le leee... ceva de gen big grin

2 răspunsuri:
| ДdД a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=RxCutnmr-no&feature=player_detailpage#t=96s

P.S.: nu sunt sigura daca asta este melodia! dar sper se fie!

| EasyBoy explică:

Nu este accea Ada...e ceva de club, intelegeti, canta cineva cu voce groasa, este si remix cred, dar vreau macar originala.