| SnYcK3rS a întrebat:

Se pot descarca refrenele anumitor melodii ca ton de apel? daca da de unde?

funda! big grin

4 răspunsuri:
| larousee a răspuns:

Www.audiko.com
gasesti si strofa nu doar refren. si daca iti faci cont poti sa iti faci ca ton de apel partea preferata din melodia preferata

| larousee a răspuns:

Www.audiko.net am gresit mai sus. scuze :) enjoy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bineinteles.
incearca
www.zedge.net! Numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt si astfel de site-uri dar poate nu gasesti tonul fix cum ti-l doreai, plus ca unele se aud incet, zici ca-s inregistrate.
intra pe www.pisamba.com si fa-le singur/a. e un videoclip pe acolo care iti arata cum.