| dănisska a întrebat:

Sorry cui ii place rockul? poate sa-mi zica niste trupe de rock care cinta rock klasic?!

Răspuns Câştigător
| JajaAliensHere a răspuns:

Te referi la symphonic rock? Poti asculta Nightwish, Evanescence sau Lacuna Coil.

| dănisska explică (pentru JajaAliensHere):

Sorry dar de acestea deam m-am saturat si vreau alt ceva

9 răspunsuri:
| TheDarkEmpire a răspuns:

Rock "klasic"?
Sinonim cu rock symphonic?

Countdown to exterminate the human race

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Rock klasic? Ce-i ăla?

| NuclearAssault a răspuns:

Invata sa scrii, apoi asculta rock, crede-ma, nu e pentru tine rock-ul "klasic"

| Gorath a răspuns:

"Rock klasic"? Hai nu zau! De unde-ti veni ideea asta mirifica ca ar exista rock klasic? Poate te referi la folk, dar ma indoiesc.Sau la formatiile pe care le stiu mai toti si se dau rockeri, dar sunt doar niste wannabe fara creier.
Oricum, esti varza, din moment ce ai ajuns sa pui intrebari despre cine iti da rock hmmm...klasic.Ha!

| dănisska explică (pentru Gorath):

Ai auzit de skillet? apu ei cinta in stil clasik

| Bitter a răspuns:

Rock klasic? Wtf? Mai bine cauta p google asa ceva daca exista, nu te face de ras pe aici cu tot cu wannabe-ul tau.

| LordLuca a răspuns:

Metalica 4ever

| Jocelyne a răspuns:

Probabil ca prin ''klasic" ai vrut sa spui acele piese care si-au pus amprenta asupra genului, care au rezistat in timp.In acest caz iti recomand The Beatles, Pink Floyd, The Rolling Stones, Led Zeppelin, The Doors, Jimi Hendrix, The Who. Ti-as recomnda muzica anilor 70-80.