| klaudytza a întrebat:

Sp cui ii place inna si dc mie imi place foarte mult e super acum sia facut si alt look deci cel mai convincator raspuns primeste funda deci dc va place? va dau fundytzaa...:X

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place inna pentru ca are o voce minunata, este frumoasa si are niste cantece minunate.ea stie sa faca dintr-un spectacol sau concert un lucru frumos(ca ea). stie ce sa cante si ce nu. sper ca ti-am fost de ajutor

4 răspunsuri:
| Angiutssa a răspuns:

Nu-mi place Inna. Dupa parerea mea e o pitipoanca, a carei voce a fost ultramodificata pentru a suna asa cum o auzim noi in toate melodiile.Sau e o singura melodie? Nu pot sa-mi dau seamaa...

| PikaRawrr a răspuns:

Ca nu imi place! e o...biipp...

| Andreea_5022 a răspuns:

Mi e imi place pentru ca e frumoasa si canta soopper tare

| ionutzz22 a răspuns:

Ca ne place, ne place, ne place, place, place! Chiar daca app toate melodiile ei suna ap la felwinking