| YoMihai a întrebat:

Spun totul pe scurt..de Cracium imi iau chitara electro-acustica..sunt stangaci..se trica/se aude prost/altfel/se formeaza vreo defectiune daca pun corzile(coardele) pe invers? daca imi iau de stangaci..costa app dublu..deci?

Răspuns Câştigător
| Omnitrix a răspuns:

Da,cu siguranta se vor strica foarte repede..si spun asta din proprie experienta caci si eu sunt stangaci si imi place foarte mult sa cant la chitarabig grin..Eu te sfatuiesc sa iti iei de acele pentru stangaci big grin. Fundasmug?

3 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

Băi, nu merge. O strici. Chiar de costă mai mult, i-ați de stângaci, așa o să înveți și să cânți corect... nu mai improviza că nu merge.

| RockNbeer a răspuns:

Invata sa canti cum se canta, si lasa prostiile astea, ca iti strici chitara.

| SycănDistroy a răspuns:

Frate,iti spun sincer ca nu se strica. Si se scrie "Chitara Resonator". As vrea sa imi spui si mie cu cat o iei ca am si eu un Harley Benton Resonator. Poate esti interesat.