| TeoPT a întrebat:

Spuneti-mi si mie genurile voastre de muzica preferate, precum si cele pe care le urati.

Exemplu (preferintele mele)

Like : Pop, pop-dance, dance, eurodance, eurodisco, disco, disco-pop, pop-rock, rock, alternative rock.
Hate: House, rap, hip-hop, R&B

Deocamdata nu dau funda. Mai vedem.

9 răspunsuri:
| Black_Cherry a răspuns:

Like: pop-rock, rock, j-rock, punk-rock, pop, country, neoclassical, ghotic(unele melodii)
Hate: nu cred ca urasc un anumit gen de muzica dar nu-mi place nici mie hip-hopul si rap-ul iar de atata muzica house m-am saturat.

| Helvete a răspuns:

Like: punk, ska, reggae, trance, rap, alternative rock, grunge
Hate: manele(daca le pot numi gen de muzica), house, pop, comercialismele de seamana toate intre ele, scoase pe banda

| Anonim_2801 a răspuns:

Like : rock, punk, ska, rapcore, pop, death metal;
Hate:manele, house.

| Laura a răspuns:

Like: Death, Black, Thrash Metal, Rock, cantece de munte
hate: Pop, Manele, house

| Rallu a răspuns:

Like: Hip-hop, Rap, Uneori pop
Hate: MANELE(daca se poate numi gen de muzica)Rock, Disco
Bye

| scumpikxa a răspuns:

Like: Rock, Pop, Punk, Pop-Rock, Punk-Rock, Pop-Punk, Hard Rock.

Hate: Nu zic manele pentru ca nu is muzica dar Hate: Justin Biber, justin Biber, JUSTIN BIBER!

| OMarmotaO a răspuns:

Like : Pop, pop-dance, dance, pop-rock, rock, alternative rock Hate:MANELE

| xSoaked a răspuns:

Love : Rock, alternative rock, hard rock, pop-rock si un pic de pop.
Hate : House. Uraaasc muzica asta straight face Nu e de calitate si suna urat. Si manele btw. Muzica rap am s-o pun la "Dislike" pentru ca nu pot sa zic ca o urasc big grin

| Drunkenhearts a răspuns:

Alternativ rock, Progresiv rock, Space rock, Christian Rock, Alternative metal, Country,

Hate: tot ce da pe kiss si u [ gaga, biber, connecter, inna etc.], manele