| smileysmiley a întrebat:

Spuneti-mi si mie melodii de dragoste, fericite, dar nu orice fel. Gen Indiferent - te iubesc, Buzzy - pentru tine. Melodii care sunt in romana, care nu trebuie neaparat sa fie cunoscute, pe mine ma intereseaza versurile cel mai mult.
Astept cat mai multe raspunsuri big grinbig grin

5 răspunsuri:
| asjdhkas a răspuns:

Pai,
Intra pe youtube si scrie:Celia-Trag aer in piept, Soapte sau simplu Celia! Sau daca vrei O-zone - Dragostea din tei... sau simplu O-zone!

| fsdfdsfdsf a răspuns:

Da Cruz-Povestea unui suflet
ReVers-Inca te astept
Bitza-Numele tau
Nane. majoritatea.
Arssura.
bebbe & ovo - doar Tu!
Vescan-Caracter de piatra.
Vescan-In ochii lor
ETC.
P. s mai cauta melodii de la fiecare cantaret pe care ti l.am dat s-ar putea sa iti placa mai multe piese.

| .:.:.Sn0f0 eXtasy`.:.:. a răspuns:

Fosyla-prima dragoste
Conect-R-nu-ti pierde dragostea
Directia 5- Povestea noastra
Celia-Trag aer in piept
Bullet-Abravia
Elena-Te ador
Alex feat Conect-r-daca dragostea dispare
Yiruma-river flowers in you [BEstialaaa:X]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai cauta pe youtube si Buzzy - Cronica Ingerului sau baga id meu in lista ta de mess si ti-o dau eu. Id meu e Buzzy_Gratis